Shark

Piotr Tesarski MMA

REKORD: 0-0-0 ( W-L-D )
PSEUDONIM:
WIEK: 54
WZROST: 0 cm
MASA CIAŁA: 0 kg
Sportami sztuk walki zajmuję się od 10 lat. Pierwszą dziedziną, którą zacząłem trenować było Muay Thai. Rok później do tych treningów dołączyłem treningi BJJ i MMA.
Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem rozwijać swoje umiejętności a przede wszystkim chciałem przekazywać tę wiedzę dalej. Już w wieku 19 lat, prowadziłem swoje pierwsze, indywidualne treningi z zawodnikami, którzy planowali startować na zawodach. Zdecydowałem, że chcę robić to profesjonalnie, dlatego rozwijałem się w kierunku trenera, jeżdżąc na seminaria i szkolenia po całej Polsce.
W 2017 roku ukończyłem 6 - tygodniowy kurs na instruktora sportów walki MMA, prowadzony przez Piotra Jeleniewskiego w Warszawie. Rok później ukończyłem kurs instruktora kickboxingu PZKB u Tomasza Mamulskiego w Krakowie. 
Moją pasją jest rozwijanie umiejętności zawodników stawiających pierwsze kroki w sportach kontaktowych. Wkładam w to całe serce i angaż, by efekty podopiecznych były widoczne, a przede wszystkim zwracam ogromną uwagę na szczegóły, detale i budowanie prawidłowej techniki od podstaw.
FREE PASS
trenuj dziś za DARMO
ODBIERZ ZAPROSZENIE