Shark

Niezmiernie miło nam ogłosić, że dzięki wsparciu Urzędu Wojewódzkiego w ramach Wojewódzkiego Programu “Moce nadŁódzkie” możemy zrealizować dla Was kolejny projekt "Poczuj się bezpiecznie czyli Kurs samoobrony dla kobiet: nauka technik obronnych i walki w sytuacjach zagrożenia." 

2 miesięczny DARMOWY kurs skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą poczuć się bezpieczniej w sytuacjach kryzysowych. Zajęcia są dedykowane zarówno osobom na poziomie początkującym jak i zaawansowanym. Cykl treningów będzie odbywać się przez 8 tygodni, 2 razy w tygodniu. Każdy trening będzie trwał 1,5 godziny.

Kilka słów o kursie:
W trakcie zajęć wszystkie uczestniczki będą miały okazję w praktyce przekonać się co oznacza pojęcie samoobrona. Treningi pozwolą nauczyć się obrony przed atakiem, zminimalizowania obrażenia i pokonania napastnika. Nasz trener zaprezentuje chwyty i ruchy umożliwiające obronę przed najróżniejszą formą ataków napastnika w różnych pozycjach: stojącej, siedzącej, leżącej. Dzięki zaprezentowaniu walki wręcz wszystkie panie nauczą się jak zneutralizować przeciwnika szybko i skutecznie.

Gdzie?
Klub Sportowy Shark przy al. Piłsudskiego 135H.
Kiedy?
Poniedziałek i środa w godzinach 20:30-22:00
Dla kogo?
Kobiety w wieku 15-65 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział jedynie za zgodą rodzica/opiekuna
Koszt?
BEZPŁATNIE
Prowadzenie?
Kurs samoobrony dla kobiet poprowadzi nasz trener Wojciech Andrzejczak. Jest to wieloletni instruktor posiadający brązowy pas Krav Maga - systemu samoobrony i walki wręcz oraz Maciej Michalecki - Instruktor rekreacji ruchowej specjalność samoobrona Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu Issued gru 2008. Identyfikator poświadczenia 11308/2008, a także Black belt/ Czarny Pas Krav MagaBlack belt/ Czarny Pas Krav Maga European Federation of Krav Maga

Na zakończenie każda z uczestniczek otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie kursu natomiast w trakcie kursu uczestniczki otrzymają gadżety typu: gaz pieprzowy, koszulki, smyczki i inne.:)

 Zapraszamy wszystkich najmłodszych! Więcej informacji w wydarzeniu https://fb.me/e/4iPUWdEvM

FREE PASS
trenuj dziś za DARMO
ODBIERZ ZAPROSZENIE