Shark

1. Dla kogo przeznaczone są treningi: Na treningi przychodzić może każdy, zarówno mężczyźni, kobiety jak i oczywiście dzieci.
  2. Czy jeśli nie trenowałem/-łam nigdy wcześniej sztuk walki mogę przyjść na zajęcia: Zdecydowanie tak, w treningach uczestniczą zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.
  3. Czy grupy są z podziałem na początkujących i zaawansowanych: z reguły nie, zazwyczaj są to grupy mieszane, jednak jeśli będzie taki podział jest to odpowiednio oznaczone w grafiku.
  4. Czy wiek ma znaczenie: Tak naprawdę wszystko zależy od sprawności fizycznej danej osoby. Jedynie przy zajęciach dla dzieci mamy dolną granicę wieku.
  5. Od ilu lat mogą trenować dzieci: Od 5 lat
  6. Jakie zajęcia są dla dzieci: bjj, bjj no gi, zapasy, kickboxing, judo, karate
  7. Czy mogę być na Sali podczas treningu dziecka: Oczywiście, że tak.
  8. Czy w każdej chwili można dołączyć do grupy: Jak najbardziej tak. Nasi trenerzy dopasują ćwiczenia do umiejętności trenujących. Jeśli w grupie pojawi się osoba początkująca będzie otrzymywać łatwiejszy zestaw ćwiczeń, żeby bez problemu móc trenować z resztą.
  9. Czy trzeba zapisywać się na zajęcia z wyprzedzeniem: Absolutnie nie, można przyjść w dowolnym dniu na wybrane zajęcia.
  10. Czy zajęcia są płatne już od pierwszego treningu: Nie, dla nowych klubowiczów pierwszy trening jest darmowy. Dla dzieci: pierwszy tydzień.
  11. Co zabrać ze sobą na pierwszy trening: ogólny strój sportowy: T-shirt + spodenki (dla dziewczyn mogą być legginsy) oraz ochraniacz na szczękę dobrze jest mieć swoje ;) Jeśli chodzi o sprzęt rękawice oraz ochraniacze na piszczele można wypożyczyć u nas, natomiast po pierwszym treningu zawsze można skonsultować się z trenerem i on podpowie co będzie potrzebne.
  12. Czy honorowane są karty: multisport, fitprofit oraz ok system: tak
  13. Czy posiadając takie karty muszę dodatkowo kupować karnet w klubie: nie, jeśli ma się kartę multisport, fitprofit oraz ok system wchodzimy bez dodatkowych opłat
  14. Ile jest wejść na karnecie i ile jest ważny: karnet ważny jest 30 dni od daty zakupu. Mamy 8, 10, 12 wejść lub karnet open
  15. Czy wejścia, których nie wykorzystam przechodzą na kolejny miesiąc?: niestety nie, ilość wejść należy wykorzystać w danym miesiącu albo przepadają.
  16. Czy jeśli zachoruję ja lub dziecko mogę wykorzystać ilości wejść po zakończeniu karnetu: Każdy karnet można jednorazowo przedłużyć o 1 tydzień, pod warunkiem, że będzie to odpowiednio wcześnie zgłoszone i umotywowane.
  17. Czym różnią się grupy- INTRO, OPEN oraz ŚREDNIOZAAWANSOWANA? Grupa INTRO- w tej grupie zajęcia prowadzone są od podstaw, dla osób początkujących. Grupa OPEN- grupa otwarta dla wszystkich osób, które znają podstawy. Grupa ŚREDNIOZAAWANSOWANA- dla osób o wyższym poziomie umiejętności.
FREE PASS
trenuj dziś za DARMO